Beyaz Eşya
Toz Boyaları

Pulver olarak; buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, kurutucu, klima ve panel radyatör gibi dayanıklı tüketim malzemelerinde kullanılabilecek yüksek performanslı toz boyalar üretiyoruz.

Toz boyalarımızla sektördeki öncü firmalara ürünlerinin kaplamasında dayanıklılık sağlarken, aynı zamanda düz renklerle beraber ürettiğimiz metalik efektli renkler ile tasarımlarına da estetik değer katıyoruz.

 

Dayanıklı

Buzdolabı, fırın ve çamaşır makinesi gibi beyaz eşyalar, kullanım süresince kimyasal maddelere ve darbelere maruz kalırlar. Beyaz eşyalarda kullanılacak boyaların tüm bu yıpranma ve çevresel etkilere karşı dayanıklı ve uzun ömürlü olması gereklidir. Ürettiğimiz toz boyalar; yüksek nem aralığına, yüksek UV radyasyon seviyelerine ve sıcaklık değişimlerine uygun dayanıklılıktadır.

 

Ekonomik

Beyaz eşya ve ısıtma sektörlerinde kullanılan toz boyalarımız; çizilme, aşınma, soyulma ve korozyona karşı dayanıklı olacak şekilde üretilir. Bununla beraber, boyalarımızın Low Cure özelliği sayesinde enerji tasarrufu sağlanırken, Thin Film özelliği ile kaplama sürecindeki boya sarfiyatı en aza indirilir. Bu özellikleriyle beyaz eşya ve ısıtma cihazları toz boyalarımız, üreticiler için kaplama sürecinde ekonomik bir çözümdür.

Güvenli

Beyaz eşyalar kullanıcıların birebir temas ettiği ürünler olduğundan; sağlıklı bir dış yüzeye sahip olmaları ve çevreye duyarlı boyalarla kaplanmış olmaları çok önemlidir. Solvent ve uçucu organik kimyasallar (VOC) içermeyen; tüketiminde hiçbir çözücü kimyasala ihtiyaç duyulmayan Pulver toz boyaları, bu özellikleriyle hem son kullanıcı için sağlık açısından güvenli hem de çevre dostudur.

 

İlgili tüm sertifikasyon ve bilgilendirmeleri müşterilerimize sunarak, üreticilerin bütün ihtiyaçlarını karşılayan, kalitesiyle beyaz eşya ve ısıtma sektörlerinin en büyük firmaları tarafından tercih edilen toz boyalarımızı tedarik etmeye devam ediyoruz.

 

1 / 9
2 / 9
3 / 9
4 / 9
5 / 9
6 / 9
7 / 9
8 / 9
9 / 9