We Color
Your World

1988’de başladığımız toz boya üretimini 1991 yılından itibaren Pulver adıyla sürdürüyoruz. Müşterilerin hayatına dokunmak ve renk katmak amacıyla çıktığımız toz boya yolculuğunda, bugün Türkiye’nin 1 numaralı, Avrupa’nın 2 numaralı en büyük toz boya fabrikası olarak global ölçekte itibar gören markamız ile faaliyetlerimizi devam ettiriyoruz.

Toz boya alanında Avrupa’nın önde gelen üreticisi ve ihracatçısı olan Türkiye’deki toz boya sektöründe fark yaratıyoruz. Global ihracat ağımız sayesinde Avrupa’nın yanı sıra Rusya, Kuzey Afrika, Orta Doğu ve Türki cumhuriyetlere kaliteli ve çevre dostu yüzey kaplama çözümlerimizi ulaştırıyoruz.

Kurulduğumuz tarihten günümüze kadar sektörün hacminin genişlemesinde rol oynadık. Pulver olarak, Türkiye’nin toz boya üretiminin yaklaşık %30’unu karşılıyor ve toplam üretimimizin %50’sini ise 40 farklı ülkeye ihraç ediyoruz. Türkiye’nin en fazla ihracat yapan boya üreticisi olarak yıllardır ilk sırada yer alıyoruz.

Her geçen gün gücümüze güç katarak üretime devam ediyoruz.

Kaliteli, çok yönlü ve sürdürülebilir üretim kadar, teknik alt yapı ve yüksek performansa da önem veriyoruz. Sektöre yön veren bir marka olarak, gelişen teknolojiyi yakından takip ediyor ve AR-GE laboratuvarlarımızda gerçekleştirdiğimiz yenilikçi çalışmalarla yüksek kalitede yüzey kaplama çözümleri sunuyoruz. Bununla birlikte, estetik görünüme de önem veriyor ve renk trendlerini de takip ederek tercih edilen boya renklerini geniş ürün gamımız içinde sunuyoruz.

Müşterilerimizin taleplerini eksiksiz olarak karşılamak bizim için son derece önemli. Bu doğrultuda, standart üretimin yanı sıra müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel olarak istenilen renkleri, doku ve yüzey efektlerini tasarlıyoruz.
Hayatı renklendirmek amacıyla çıktığımız bu yolda, uluslararası standartlara uygun yüzey kaplama çözümleriyle ürünleri güzelleştiriyor, isteklerinizi yerine getirmek üzere çalışmalarımıza devam ediyoruz.

1988

Solvent Üretim adıyla kurulduk.

1991

Faaliyetlerimize Pulver adı ile devam etme kararı aldık.

1994

Qualicoat – Class 1 sertifikasını aldık ve 3 kıtaya ihracat yapmaya başladık.

1995

ISO 9001 sertifikası aldık.

1998

Üretimimizi Gebze/Kocaeli’ne,
yeni fabrikamıza taşıdık.

2005

Satışlarımız 10.000 tonu aştı.

2009

WRAS sertifikası aldık.

2010

Qualicoat – Class 2 sertifikasını aldık.

2012

GSB sertifikası aldık.

2014

Satışlarımız 20.000 tonu aştı.

2015

GSB Master sertifikası aldık.

2018

ISO 14001 ve ISO 45001 sertifikalarını aldık.

2019

KTW sertifikası aldık.

2022

EPD sertifikası aldık.

Vizyonumuz

Kaplayarak koruma ve güzelleştirme sektöründe disiplinle değer yenileyen ve teknik katkılarla müşterisinin hayat yolculuğunda yüzünü güldüren, global, kalıcı ve mükemmel bir şirket olmak.

Misyonumuz

Adaptasyon sürecini doğru yöneterek, müşterilerimizin kaplama endüstrisindeki alıcı değer unsurlarına uyum gösterip, en hızlı tasarımla, en uygun kalitede, seçim kolaylığı olan toz boya ürünleri ve hizmetleri vermek. Çevreye ve insan sağlığına saygılı toz boya çözümleri sunmak.

Korunmaya ve güzelleşmeye ihtiyacı olan ürünlerin kaplanması için varız.

Müşteri memnuniyetine önem veriyor; satış öncesi ve sonrası sunduğumuz uzman teknik servisimiz ile hızlı ve sürdürülebilir çözümler üretiyoruz. Bugün, güçlü satış ağımızla Türkiye ve Avrupa başta olmak üzere, dünyanın farklı ülkelerinde bulunan müşterilerimiz tarafından toz boya sektöründe aranılan bir isim olarak hizmet veriyoruz.

DEĞERLERİMİZ
01
Etik Kurallarımız

İşin tüm yönlerinde dürüstlük, güvenilirlik, saygı ve ahlaki iş kuralları geçerlidir.

02
İşe Yaklaşımımız

Uzlaşma, gayret, tevazu, mesleki irade, bağlılık ve sıkı çalışma ilkeleriyle sonuna dek uğraşır; estetik, zevk ve ayrıntılara özen gösteririz.

03
Ürünlerimiz ve Hizmetlerimiz

Dünya çapında ürün ve hizmet kalitesi güvenilirliğine önem veririz.

04
Müşterilerimiz

Müşterilerimize sürekli değer katarız, inovasyon eşiğine önem verir, büyük bir disiplinle değer yenileriz.

05
Çalışanlarımız

Gücümüzün kaynağı olan doğru insanlara, birey olarak değer verir, özen gösterir, kendilerini tutkuyla geliştirmelerine olanak veririz.

06
Bağımlı Olmamak ve Adaptasyon

Tek bir lidere, tek bir ürüne bağımlı olmayıp, yeni ürün döngülerine intibak edebilmeliyiz. Zamanın getirdiği ihtiyaçların ve yeni gelişmelerin adaptasyonuna da uyum sağlarız.

KURUMSAL KİMLİK DOKÜMANLARI