Otomotiv Toz
Boyaları

Pulver olarak müşterilerin isteklerini ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak ürettiğimiz otomotiv toz boyaları, korozyon direnci ile ön plana çıkar. Bu nedenle, otomotiv sektörünün önde gelen firmaları da araçlarda kullanılan pek çok parça için Pulver tarafından üretilen farklı otomotiv toz boyalarını tercih etmektedir.

Pulver otomotiv toz boyaları, denge çubuğu, motor bloğu, amortisör yayı, silecek, yakıt tankı, koltuk aksamı, şase parçaları ve iç metal aksamı gibi araç güvenliğinde önemli rol oynayan parçalarda kullanılabilir.

Yüksek Performans

Pulver olarak ürettiğimiz otomotiv toz boyaları müşteriye sunulmadan önce müşteri özel isteklerine göre belirlenen kapsamlı testlerden geçer. Bu boyalar, aynı zamanda hem görsellik hem de dayanıklılık açısından müşterilerine istekleri doğrultusunda yüksek performans vadeder.

Solvent İçermez

Yüksek nem aralığına uyumlu olan otomativ toz boyalar solvent ve uçucu organik kimyasal (VOC) içermez. Farklı çevre ve hava koşullarına uyumlu olmanın yanı sıra, Pulver toz boyalar kaplama sürecinde hiçbir şekilde çözücü kimyasal kullanımına ihtiyaç duymaz.

Homojen Görünüm

%95 oranda geri dönüşümlü olarak kullanılabilen otomotiv toz boyalar hem çevreye duyarlı hem de sürdürülebilir boyalardır. Ayrıca, bu boyalar temiz ve homojen bir görüntü sunar.

Tasarım ve güvenliğin ayrılmaz bir bütün olduğu otomotiv sektöründe sahip olduğumuz bilgi birikimi ve deneyimlerimizle geliştirdiğimiz ürünlerimizle Pulver olarak sektörün öncü firmalarına yıllardır güvenle hizmet vermeye devam etmekteyiz.

1 / 9
2 / 9
3 / 9
4 / 9
5 / 9
6 / 9
7 / 9
8 / 9
9 / 9