Mimari Toz
Boyalar

Mimaride biçim ve renk arayışı, mimarlık tarihinin çıkışından bu yana süregelen bir yolculuktur. Tasarımı görsel ve bütünsel açıdan tamamlayan renkler, mimar ve tasarımcılar tarafından her zaman yerini koruyan bir değere sahiptir. Bu renklerin kimi zaman tonları, kimi zaman dokuları, kimi zaman uygulama şekilleri ve kimi zaman yarattığı çevresel etkiler tercih edilme sebeplerinin başında geliyor.

Pulver mimari serimiz, sektörün en büyük renk veri tabanı ile mimarlara tercih kolaylığı sağlayan dayanıklı toz boyalar içermektedir, alüminyum ve metal sistemlerde kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmıştır. Mimari seri toz boyalarımız üçe ayrılmaktadır: Class 1 (Standart Dayanıklı Toz Boyalar), Class 2 (Süper Dayanıklı Toz Boyalar), Class 3 (Hiper Dayanıklı Toz Boyalar).

Tasarım

Ürün tasarımlarımızı mimari yapının iklim şartlarına göre özel olarak tasarlayarak hem iç hem de dış mekanda dayanıklı uygun renk çözümleri ile binaların estetiğine ve uzun ömürlü olmasına katkıda bulunuyoruz. Aynı zamanda siz yapının kimliğini oluştururken, Pulver olarak benzersiz bitişler sunan farklı parlaklık ve yüzey görünümlerinde bitişler sağlayarak binanın tüm cephe bileşenleri ile bir bütün olmasını sağlıyoruz.

Kullanım Alanları

Mimari toz boyalarımızın uygulama alanlarından bazıları şunlardır; alüminyum kapı ve pencere sistemleri, güneş kırıcıları ve perfore ve genişletilmiş metal sistemler, cephe elemanları, yaz/kış bahçeleri ve garaj kapıları, alüminyum korkuluk ve panjurlar, metal mobilyalar, asma tavanlar…

Video Start Icon

Gerek iç gerek dış ortamda uzun süre renk, parlaklık dayanımı sağlayan ve yapılara estetik görünümün yanında üstün koruma sağlayan mimari toz boya serimiz ile Pulver olarak sizleri renkli bir keşfe çıkarmaya hazırlanıyoruz. Bu keşifle birlikte toz boyanın yapılara renk veren geniş paletini hep beraber göreceğiz.

PULVER MİMARİ RENK KARTELALARI

Pulver Mimari Renk Kartelaları, mimari ekipler tarafından özenle seçilmiş ve benzersiz renk bitişleri sunan ürün kataloglarıdır. Ayrıca farklı yüzey tipi ve sınırsız renk çeşitliliği sunmakla birlikte, tercih edilen bölgenin iklim şartlarına dayanıklı çözümler sunabilen renk serisidir. Ürünlerimiz, Qualicoat ve GSB kalite sertifikalarına sahiptir.

DİJİTAL KATALOG

Dijital anlamda yenilikçi çözümler sunan Pulver Colors dijital renk kütüphanemiz ile, mimar ve tasarımcılara kendi ürün kütüphanelerinde proje ve ürünlerini farklı renk alternatifleri ile renklendirebilme fırsatı sunuyoruz. Ürün kütüphanemize www.pulvercolors.com sitesinden ulaşabilir, bu yolculukta bize eşlik edebilirsiniz.

Nasıl Kullanılır?

Konfigüratörümüzün nasıl çalıştığı ve dijital renklerimizin renk kütüphanenize nasıl ekleneceği hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için yandaki videoyu izlemenizi tavsiye ederiz.

PULVER COLORS

MİMARİ HABERLERİ

1 / 36
The E18teen
2 / 36
G-Yoo
3 / 36
Kintele Congress Center
4 / 36
Quasar
5 / 36
Harmony Towers
6 / 36
Selçuk Ecza Genel Müdürlük
7 / 36
Jawaher Dijlah Compound
8 / 36
Doha Oasis
9 / 36
Al Wakrah Stadium
10 / 36
İstanbul Havalimanı
11 / 36
190 Strand London
12 / 36
250 City Road
13 / 36
Doha Blue&Red Metro Lines
14 / 36
Kuzey Yakası
15 / 36
Oasis Business Complex
16 / 36
Kuzu Effect
17 / 36
Riviera Mall
18 / 36
Kuzu Kumru Ankara
19 / 36
YDA Center
20 / 36
Dakar Arena
21 / 36
İkitelli Şehir Hastanesi
22 / 36
Nidapark Bomonti
23 / 36
Galataport
24 / 36
5. Levent
25 / 36
Güneşli Balance
26 / 36
İncek Loft
27 / 36
Kocaeli Şehir Hastanesi
28 / 36
Alliance Genel Merkez
29 / 36
Campus 6 Romanya
30 / 36
Çiftçi Towers
31 / 36
Sinpaş Ege Yakası
32 / 36
Royal Heights
33 / 36
World Trade Center
34 / 36
Light House Bakü
35 / 36
Pearl Qatar Al Mutahidah Towers
36 / 36
Mizal Project