Pulver Class 2 Ultra Dayanımlı

Pulver Class 2 Ultra - Al Wakrah Zha

Pulver Toz Boya olarak ürünlerimizin üstün dayanıklılığı, iyileştirilmiş görünümü ve sürdürülebilirliği ile değer yaratmaya kendimizi adadık.

Pulver Superdurable, mimari ve inşaat projeleri için özel olarak tasarlanmış toz kaplama serimizdir. Seri, hem koruma hem de estetik bir görünüm kazandırmak için geliştirilmiştir. Bu teknoloji, son kat boya için daha uzun bir ömür sağlar. Bu seri, Qualicoat ve GSB dahil tüm uluslararası ve mimari standartları karşılamaktadır.

Zamanın ve doğa olaylarının aşındırıcı gücüne karşı yüksek dayanıklılık sunmak için özel olarak tasarlanan Pulver Super Durable, yüksek UV radyasyonu seviyelerine, tutarsız nem derecelerine, sıcaklık değişimlerine ve diğer şiddetli hava koşullarına karşı oldukça dayanıklıdır. Bu özellikleriyle standart tozlara göre önemli ölçüde daha yüksek parlaklık koruması ve renk değişimine karşı direnç sunar ve 25 yıla kadar garantilidir.

Tasarımınızın özünü en iyi şekilde yansıtacak yüzeyler için çok sayıda renk, parlaklık seviyesi ve özel efektler sunuyoruz.

25 yılı aşkın tecrübemiz ile gökdelenler, hava limanları, stadyumlar gibi prestijli mimari projeler için alüminyum profil, panel, pencere ve kapı panjuru ve tavan kaplama çözümleri sunuyoruz.

Pulver, çarpıcı ve benzersiz yüzeyler sağlayan en uygun kaplama çözümlerini seçme konusunda mimarlara ve danışmanlara destek ve danışmanlık sunmaktan büyük heyecan ve mutluluk duymaktadır. Pulver, sürdürülebilir mimari projeler için size çevre dostu çözümler sunar.

ÖZELLİKLERPULVER DURABLEPULVER SUPERDURABLE
TürStandart DayanıklılıkSüper Dayanıklılık
NiteliklerQualicoat Sınıfı
 GSB Standardı
Qualicoat Sınıf 2
 GSB Master
Florida’da İklimlendirme Testi1 yıl süren Florida Testlerinden sonra Qualicoat Sınıf 1 gereksinimlerini karşılamaktadır3 yıl süren Florida Testlerinden sonra Qualicoat Sınıf 2 gereksinimlerini karşılamaktadır
Proje Garantileri10 yıl25 yıl
YüzeylerParlak, Yarı mat, Mat, DokuluParlak, Yarı mat, Mat, Dokulu