Genel Endüstri
Toz Boyaları

Genel endüstri toz boyaları; raflar, aydınlatma cihazları, bahçe mobilyaları, ofis mobilyaları ve spor ekipmanlarından; yangın tüplerine, hatta posta kutularına kadar pek çok yüzeyin kaplamasında kullanılır.

Farklı parlaklık seviyeleri ve dokuları ile hem RAL renk yelpazesinde hem de isteğe özel üretilen renklerdeki Pulver toz boyaları; farklı endüstriyel alanlarda hizmet veren işletmelere uygun çözümler sunar.

Yüksek Koruyuculuk

Qualicoat ve GSB kalite sertifikalarına sahip olan toz boyalarımız; yüksek UV radyasyon seviyelerine, yüksek nem aralığına, sıcaklık değişimlerine ve yüksek hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Bu sayede, hem iç mekân hem de dış mekândaki kaplanmış yüzeylerde uzun süre koruyuculuk sağlar.

Çevre Dostu

%95 oranında geri dönüşümlü kullanılan ve tüketiminde hiçbir çözücü kimyasala ihtiyaç duyulmayan toz boyalarımız aynı zamanda çevre dostudur.

Hem işlevsel açıdan güçlü hem de zengin renk yelpazesiyle her türlü endüstriyel üründe kullanıma uygun toz boyalarımızı, uzun yıllardır edindiğimiz deneyimler ve birikimler ışığında büyük bir güvenle sunmaya devam ediyoruz.

1 / 9
2 / 9
3 / 9
4 / 9
5 / 9
6 / 9
7 / 9
8 / 9
9 / 9